Русский военный корабль, иди на хуй!

НАША МІСІЯ

Нас надихнули люди, які працюють, відпочивають, займаються хобі, подорожують. І ми зрозуміли, що людям потрібні аксесуари, які роблять повсякденне життя зручним і доповнюють образ. Так ми вирішили створити універсальні сумки та рюкзаки Blackpack з унікальним дизайном, високою ергономікою та практичністю. Щоб ви не робили, будьте певні, що у вас все вдасться, адже з вами Blackpack.

НАША ІСТОРІЯ

Ми розпочали наш шлях у 2017 році і з кількох людей виросли у повноцінну міцну команду зі своїм виробництвом. А завдяки вам навколо своєї компанії побудували ком’юніті: люди з усього світу діляться фрагментами свого життя й тегають наш бренд, спілкуються, діляться досвідом.

НАШ ПІДХІД

Проектуємо сумки у спеціальних програмах. Шиємо на своєму виробництві, використовуючи виключно матеріали високої якості. На роботі дозволяємо собі веселитися та дуріти, адже ми робимо нашу улюблену роботу. Любимо спілкуватися з вами у Instagram та ділитися вашими фотографіями.

НАША ФІЛОСОФІЯ

Ми ніколи не йдемо на компроміс ціна – якість і прагнемо робити все якнайкраще. Ми впевнені, що нашу усвідомлену відмову від виробництва масового продукту оцінять ті, хто використовує наші вироби.

Updating…
  • Немає товарів у кошику.